Zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia przyrodnicze uczniów klas piątych

Na zajęcia przyrodnicze systematycznie uczęszczało siedem osób: Julia Goszcz, Wiktoria Karpińska, Radosław Marunowski, Bartłomiej Skiba, Filip Stanek, Zuzanna Stępińska i Adrian Piwowarczyk. Przez krótki okres była z nami też Laura Szymańska. Uczennice i uczniowie prowadzili obserwacje mikroskopowe, samodzielnie wykonywali preparaty, hodowali okrzemki, samodzielnie zrobili gry planszowe i domino do nauki przyrody i biologii, rysowali plansze, które wykorzystano jako pomoce dydaktyczne. Uczestnicy zajęć poszerzyli swój zasób wiedzy o dodatkowe wiadomości o budowie komórek roślinnych i zwierzęcych, wirusach, bakteriach, grzybach, protistach i roślinach.                                                                                                                                                  Teraz czas na odpoczynek, miłych wakacji!!!!!

tekst i foto: E. Szkudlarek
uczniowie