Szkolne Koło Caritas nie zwalnia biegu

19 września po raz kolejny dołączyliśmy do wydarzenia Charytatywne Maratony podczas, którego pan Przemek Antczak pokonywał 15 maratonów w 15 dni.  Także tym razem elementowi sportowemu towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Milenki z Pabianic. Szkolne Koło Caritas trzyma mocno kciuki za powrót Milenki do zdrowia, a panu Przemkowi życzy dużo siły w pokonywaniu kolejnych kilometrów.

We wrześniu wsparliśmy także szkołę prowadzoną przez siostry zakonne w Kamerunie. Dzieciom uczęszczającym do tej szkoły bardzo często brakuje podstawowych artykułów szkolnych. W ciągu kilku dni przeprowadziliśmy zbiórkę najpotrzebniejszych przyborów szkolnych i przekazaliśmy je do parafii św. Mateusza w Pabianicach, skąd trafią prosto do Kamerunu.

Poniżej krótka fotorelacja z naszych działań :)
tekst i foto: P. Jabłońska
bieg