Dzień Języków Obcych.

W dniu 1 grudnia zrealizowany został projekt pt. Dzień Języków Obcych. Uczniowie pod opieką Pani Sylwii Pelizg przygotowały prezentacje, podczas której zaproszone klasy 4b, 5c, 5d, 6d, 6c 7b dowiedziały się jak powstał pierwszy język. Następnie prowadzący opwiedzieli parę ciekawostek związanych z różnymi językami oraz uświadomili, dlaczego ważna jest nauka języków. Uczestnicy obejrzeli wywiady przeprowadzone z uczniami naszej szkoły.

Klasy uczestniczyły w specjalnie przygotowanych quizach językowych oraz konkursie poligloty. Na koniec prezenterzy zaprosili na wycieczkę po różnych krajach, uczniowie mogli zrobić sobie zdjęcia i obejrzeć pamiątki przywiezione z różnych krajów. Wielkie gratulacje i podziękowania dla uczniów, którzy przygotowali projekt:
Paweł Kulaziński 7b
Maja Maras 7c