Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty.

23.11.2023 w Powiatowej Hali Sportowej odbył się Integracyjny Turniej Piłki Siatkowej dla Wolontariuszy o Puchar Starosty, zorganizowany w ramach obchodów
Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, którego celem była integracja środowiska wolontarystycznego na terenie powiatu pabianickiego i promowanie zdrowego stylu
życia. Równolegle odbywały się rozgrywki dwóch grup (szkoły podstawowe oraz szkoły średnie, w tym organizacje pozarządowe i koordynatorzy wolontariatu).
Organizatorem całego Turnieju była Grupa Wolontarystyczna „AGRAFKA”, natomiast fundatorem nagród i pucharów dla uczestników - Starostwo Powiatowe w Pabianicach.

Nasza reprezentacja wolontariuszy wystąpiła w składzie: Judyta Florczak 7C, Maja Maras 7C, Jakub Dziuba 7B, Aleksander Bardelski 7B, Maja Kielan 7B, Nina Pioch 7B, Mikołaj Kacprzak 7B, Abigail Jaros 7B. W trakcie zaciętej sportowej walki nie zabrakło dopingu i okrzyków bojowych, które zagrzewały wszystkie drużyny do walki o zwycięstwo i przede wszystkim dobrą zabawę.

Dziękujemy, że byliście tam z nami, do zobaczenia za rok :)
tekst i foto: M. Pintera-Wall
turniej