Mikołajkowa Impreza Integracyjno-Sportowa " Integracja Zaczyna  się w sercu"
W dniu 12.12.2023 roku w Powiatowej Hali Sportowej przy ulicy Sw Jana odbyła się Mikołajkowa Impreza Integracyjno-Sportowa " Integracja Zaczyna  się w sercu" dla uczniów pabianickich, integracyjnych szkół podstawowych.

Nasz± szkołę reprezentowali: Gabriela Saktura z kl 3b, Filip Hetman kl 4a, Szymon Borkowski kl 2a, Oskar Uliński kl 3b, Julia Kasprzak 7b, Marcel ¦pionek 6a, Natalia Zacharko 7c, Ignacy Biskupski 3a i Aleksander Koziara 3a.

Zawodnicy brali udział w grach i zabawach sportowych, rywalizowali w grupach mieszanych składaj±cych się z reprezentantów wszystkich szkół. Dodatkowo imprezę u¶wietniły występy gimnastyczek ze Szkoły Podstawowej Nr 1 i 8, oraz  chilleaderki z naszej szkoły z klasy 3a.

Opiekunami uczniów były: Aneta Stępińska, Magdalena ¦ciegienka oraz Elżbieta Milczarek. Wszystkie dzieci otrzymały medale i słodkie upominki.
tekst i foto: E. Milczarek, M. ¦ciegienka
sportowaintegracja