MIKOŁAJKI

Dziś w naszej świetlicy obchodziliśmy Mikołajki. A Mikołajki to przedsmak nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, które uwielbiają zarówno dzieci, jak i dorośli.
Nasi kochani uczniowie w towarzystwie elfów  pomagali ubierać namalowaną choinkę, a także ozdabiać i zjeść pierniczki. Robiliśmy sobie suuuuper zdjęcia na ściankach tematycznych i fotelu Mikołaja, którego niestety dziś  z nami nie było (miał zbyt dużo pracy, ale obiecał, że wpadnie przed Świetami).

Na koniec wiele radości sprawiła nam bitwa śnieżna ( elfy trochę ucierpiały - mimo to nie mogą się doczekać kolejnego spotkania). W fabryce elfów było dziś sporo gości - odwiedziła nas pani dyrektor, wielu naczycieli, pani pedagog, a także samorząd uczniowski.

Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę!!!
Było przeeeeee Mikołajkowato!!!

tekst i foto: J. Nowak