BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą zarówno przez dorosłych jak i przez dzieci. Jak co roku dostarcza najmłodszym wielu radości i przeżyć. I w takim nastroju uczniowie klas 1-3 rozpoczęli w naszej szkole ferie.

Na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, Batmanów, Spidermanów a nawet muchy... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Podczas wspólnych zabaw było kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały sal. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

tekst i foto: M. Stachelska
bal karnawałowy