Pomaganie jest fajne :)

Podobnie jak w ubiegłych latach i w tym roku przeprowadziliśmy w naszej szkole świąteczną zbiórkę słodyczy i pluszaków dla najmłodszych pacjentów Pabianickiego Centrum Medycznego. I tak jak w latach ubiegłych nasi uczniowie nie zawiedli. Przez cały tydzień udało się nam zebrać wielką górę słodkości i przytulanek. Całość zapakowaliśmy do wielu świątecznych toreb wypełnionych po brzegi!

Przeprowadzona akcja zakończyła się więc pełnym sukcesem! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom.

Wierzymy, że udało nam się podarować naszym rówieśnikom odrobinę radości na święta. Kolejną równie ważną cykliczną akcją wolontarystyczną w naszej szkole jest pomoc świąteczna dla podopiecznych Towarzystwa Brata Alberta w Pabianicach. Wielu mieszkańców Domu Brata Alberta, a także osoby samotne, które wigilijny wieczór
spędzą w schronisku, zasiądą przy stole pełnym świątecznych potraw przekazanych przez rodziców, uczniów i wszystystkich pracowników naszej szkoły. Wielkich emocji i wzruszeń nie było końca.

To świetna lekcja dzielenia się z innymi tym, co mamy"
Wszystkim darczyńcom bardzo serdecznie dziękujemy, za wielkie serce do pomagania.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
pomaganie jest fajne