Akcja charytatywna "Misie dla Bruna"

W marcu nasza szkoła włączyła się do akcji charytatywnej "Misie dla Bruna". Celem akcji było zebranie jak największej ilości maskotek na rzecz chorego chłopca. Nasi uczniowie i rodzice bardzo aktywnie włączyli się w moc pluszowego pomagania i przynieśli do szkoły setki misiów, co przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Nasze puchate misiaki dosłownie ledwo zmieściły się do samochodu jednej z Mam.  I w pełni zgadzamy się z Ursula Vernon, bo przecież "nie ma niczego takiego jak zbyt wiele misiów."

Zaangażowanie naszej społeczności szkolnej pokazuje, że wspólnie możemy zdziałać cuda i wprowadzać pozytywne zmiany w życiu innych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji "Misie dla Bruna" - niech nasi pluszowi przyjaciele niosą dalej dobro i uśmiech w świat.

"Obiecaj, że zawsze będziesz o tym pamiętać: jesteś odważniejszy, niż sam w to wierzysz, jesteś silniejszy, niż ci się wydaje i jesteś mądrzejszy, niż myślisz." - Miś
tekst i foto: P. Wendler
  Akcja misie.