POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Sukces naszych uczennic z klasy 7a w VII Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego pod patronatem Starosty Powiatu Pabianickiego Pana Arkadiusza Jaksy oraz Prezydenta Miasta Pabianic Pana Grzegorza Mackiewicza pod hasłem "Wer wird Deutschmeister - Kto zostanie Mistrzem Języka Niemieckiego?" Z wielką radością informujemy, że Nikola Mesor zajęła I miejsce i uzyskała tytuł Powiatowego Mistrza Języka Niemieckiego Klas Siódmych, zaś Anna Kolasińska II miejsce i tytuł Powiatowego Wicemistrza Języka Niemieckiego Klas Siódmych. Gratulacje.

Uczniowie klas siódmych i ósmych wyłonieni w etapie szkolnym zmagali się dziś z testem gramatyczno-leksykalnym, a następnie w części ustnej prezentowali wylosowany temat. Poziom wiedzy był bardzo wyrównany, dlatego wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszego rozwoju umiejętności językowych.

tekst i foto: K. Snochowski
POWIATOWY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO