DZIEŃ SPORTU

W dniu 18.06.2024 Samorząd Uczniowski wraz z nauczycielami wychowania fizycznego oraz wychowawcami świetlicy szkolnej, zorganizował spóźniony Dzień Sportu.
Wszystkie klasy brały udział w rozgrywkach sportowych. Konkurencje sportowe przygotowali nauczyciele wychowania fizycznego, był m.in.: turniej piłki nożnej, toczenie po wyznaczonej trasie opony samochodowej oraz konkurencja w przeciąganiu liny. Z głośników dobiegały dźwięki skocznej muzyki, które zagrzewały drużyny do boju. Świetlica szkolna wraz z pedagogami przygotowała stoisko z sokami, wodą i słodkościami. Uczniowie poszczególnych klas walczyli o tytuł najbardziej usportowionej klasy 2024r.

I miejsce zdobyły klasy 5B, 6B, 7C oraz ex aequo wszystkie klasy IV W nagrodę uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

Samorząd Uczniowski, bardzo dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do tego, żeby ten dzień był wyjątkowy.

tekst i foto: M. Pintera-Wall
DZIEŃ SPORTU