PODSUMOWANIE WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO POWIATU PABIANICKIEGO

W dniu 17.06.2024r., w Młodzieżowym Domu Kultury, odbyła się uroczystość podsumowania współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Pabianickiego w roku szkolnym 2023/2024. We współzawodnictwie sportowym szkół brane są pod uwagę sukcesy uczennic i uczniów we wszystkich zawodach sportowych na szczeblach: miejskim, powiatowym oraz wojewódzkim.

Miło nam poinformować, że zarówno młodsze dziewczęta (rocznik 2011 i młodsze) w kategorii Igrzysk Dzieci, jak i nasze starsze dziewczęta (rocznik 2009 – 2010) w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zajęły II miejsca w Powiecie Pabianickim! Młodsi chłopcy (rocznik 2011 i młodsi) zajęli VI miejsce w Powiecie Pabianickim w kategorii Igrzysk Dzieci.

Uczennice i uczniowie, którzy przyczynili się do sukcesu naszej szkoły w Powiecie Pabianickim w roku szkolnym 2023/2024 brali udział w zawodach sportowych pod kierunkiem i opieką nauczycieli wychowania fizycznego – p.A.Stępińską, D.Gwiazdowską, E.Milczarek, P.Kaszy, T.Zawady :

Igrzyska Dzieci – dziewczęta:
Zofia Sobczak 1Ai, Weronika Filipiak 1Bi,Melissa Szelągowska 1Bi, Jagoda Zientala 1Bi, Martyna Mielczarek 1D, Lena Emeryk 2C, Alicja Jagiełło 2C, Zuzanna Kosior 2C, Alicja Król 2C, Natalia Bardelska 2D, Amelia Szymańska 3Bi, Amelia Brustman 3C, Iga Kowalska 3C, Oliwia Sowińska 3C, Hanna Wierucka 3C, Zuzanna Baran 3D, Hanna Pater 3D, Emilia Bartłomiejczyk 4Ai,Nikola Lisowska 4Ai, Maja Szmytka 4Ai, Maja Bąkowska 4C, Nina Kabza 4D, Pola Kuśmider 4D, Ines Szelągowska 4D, Victoria Cander 5Ai, Amelia Dziwota 5Ai, Liliana Mik 5Ai, Zuzanna Dorożyńska 5Bi, Olga Jagiełło 5Bi, Kalina Kosik 5Bi, Zuzanna Brocka 5C, Maria Kowalczyk 5C, Kornelia Kłys 5D, Maria Wlazłowicz 5D, Amelia Piech 6Ai, Maria Krupska 6Bi, Iga Rozwandowicz 6Bi, Natalia Adamska 6C, Zuzanna Stępińska 6C, Oliwia Matusiak 6D, Maja Ratko 6D, Laura Szymańska 6D, Abigail Jaros 7Bi, Hanna Pabich 7Bi.

Igrzyska Dzieci – chłopcy:
Oliwier Adamski 1Ai, Ignacy Idzikowski 1Bi, Piotr Krysiak 1Bi, Bruno Legens 1Bi, Fabian Polański – Knop 1C, Mateusz Janecki 2Bi, Leon Wojsa 2C, Jakub Zięciak 2C, Jan Walczak 2C, Hubert Rożniakowski 2D, Jan Rózga 3Bi, Szymon Pietrzak 3C, Paweł Sobczak 3C, Wiktor Barabasz 3D, Mateusz Rogala 3E, Antoni Bielawski 4Bi, Jan Biskupski 4C, Miłosz Madej 4C, Jan Malinowski 4C, lan Ratko 4C, Szymon Sarnowiak 4C, Tymoteusz Tomczyński 4C, Michał Wlazłowicz 4C, Tymon Kuński 4D, Marcel Kazimierczak 5Ai, Krystian Marunowski 5Ai, Bartosz Borowiec 5Bi, Mateusz Jabłoński 5Bi, Antoni Walczak 5Bi, Oleg Piontke 5C, Gabriel Szymański 5C, Wojciech Barabasz 5D, Stanisław Drzewiecki 6Ai, Oskar Krzyżewski 6Ai, Antoni Moszyński 6Ai, Bartosz Skibiński 6Ai, Jakub Sobczak 6Ai, Radosław Marunowski 6Ai, Bartosz Tokarczyk 6Ai, Antoni Wójtowicz 6Ai, Antoni Zientala 6Ai, Jan Mazepus 6Bi, Bartosz Smolarek 6Bi, Dawid Koniński 6C, Oliwier Makosz 6C, Bartosz Kucharski 6D.

Igrzysk Młodzieży Szkolnej – dziewczęta:
Barbara Fiuk 7Ai, Zuzanna Grzelak 7Ai, Anna Kolasińska 7Ai, Nikola Mesor 7Ai, Maja Kielan 7Bi, Nadia Bartkiewicz 7C, Hanna Duma 7C, Julia Łodkowska 7C, Judyta Florczak 7C, Julita Kik 7C, Maja Maras 7C, Julia Pietrzak 7C, Malwina Zajączkowska 7C

GRATULUJEMY SUKCESÓW SPORTOWYCH!!

tekst i foto: D. Gwiazdowska