Konkurs „Ozdoba wielkanocna”

Z ogromn± przyjemno¶ci± informujemy, że szkolny konkurs plastyczno-techniczny zatytułowany „Ozdoba wielkanocna” został rozstrzygnięty. Uczniowie z klas I-III zaskoczyli nas pomysłowo¶ci± oraz kreatywno¶ci±. Praca komisji konkursowej nie należała do najłatwiejszych, gdyż wszystkie ozdoby urzekały pięknem i odznaczały się różnorodn± form± wykonania. Organizatorami były panie Paulina Wendler, Małgorzata Stachelska oraz Małgorzata B±czał. Jury po bardzo długich obradach wyłoniło laureatów i wyróżnionych w trzech kategoriach wiekowych:

I miejsce: Hanna Głowacka kl. 1c, Zuzanna Fiołna kl. 2d, Ada Nowaczyk kl. 3e
II miejsce: Karolina Szymańska kl. 1a, Dorota Ulińska kl. 2b, Zoya Israni kl. 3a
III miejsce: Laura Tomaszewska kl. 1d, Barbara Jahn kl. 2a, Jakub Działecki kl. 3a

Wyróżnienia: Jagoda Adamkiewicz kl. 1b, Zuzanna Gruszczyńska kl. 1d, Zuzanna Banak kl. 1b, Zofia Sobczak kl. 1a, Weronika Filipiak kl. 1b, Szymon Wendler kl. 1a, Anita Prym kl. 2d, Grzegorz Sobczak kl. 2d, Wiktor Grzelak kl. 2a, Zuzanna B±kowska kl. 2a, Maja Kwasik kl. 3b, Alicja Grzech kl. 3a, Dawid Kobiela kl. 3a, Julia Raszewska kl. 3d.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

tekst i foto: M. B±czał, P. Wendler
Ozdoby wielkanocne.