|
|
|
Dnia 26 maja odbył się szkolny Konkurs Piosenki Bajkowej. Celem
nadrzędnym konkursu, który w naszej szkole odbywa się po raz czwarty
jest popularyzacja utworów z bajek, filmów i musicali dla dzieci.
Innymi celami ale może wazniejszymi są: - rozwijanie talentów
estradowych i muzycznych u najmłodszych wykonawców, odkrywanie
utalentowanych dzieci i zachęcanie ich do dalszej pracy, obycie ze
sceną, budowanie pewności siebie a także przełamywanie tremy oraz
nauka zdrowego współzawodnictwa. Jury w składzie Pani Martyna Bolonek, Kalina Adamkiewicz i Paulina Kacprzak przyznało : w kategorii klas I – III następujące miejsca: I m – duet Julia Kaźmierczak i Nikola Bednarek z klasy 2 d II m – ex aequo Aurelia Jaśkiewicz z klasy 2 a, oraz Julia Krajewska z klasy 2 c III m – duet w składzie: Wiktoria Rostek i Weronika Kamieniak Z klasy 2 a. Wyróżnienie: Laura Jaworska z klasy 2 b. W kategorii klas IV – VIII: I m – Hanna Pater z klasy 5 c II m – Jagoda Młodzianowska z klasy 4 a III m - zespół klasy 4 c Z wychowawcą Panem Adrianem Romanowskim. Wyróżnienie otrzymała Julia Raszewska z klasy 5 b. Konkurs przygotowała Pani Wioletta Sobieraj a prowadziły uczennice z klasy 6 a: Emilia Bartłomiejczyk i Pola Maślanka. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!! |
|
tekst i foto: W. Sobieraj
|
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |