29 maja odbył się VI Szkolny
Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii” dla klas czwartych. Wzięło
w nim udział 22 uczniów.
Najlepsze wyniki uzyskali:
I miejsce – Hanna Grzelak - IVc
II miejsce – Julian D±browski - IVd, Olaf Wróblewski - IVb
III miejsce – Jan Latuszkiewicz - IVa.