|
W dniach poprzedzających
zakończenie roku szkolnego uczniowie klas 8a, 8b i 8c wyruszyli na
swoją ostatnią wycieczkę integracyjną do Osady Sportowej w
Burzeninie. Był to wyjątkowy czas pełen emocji, uśmiechu, wspólnych
rozmów i niezapomnianych przeżyć.
Podczas pobytu nasi ósmoklasiści mogli sprawdzić swoje możliwości w
parku trampolin, przeżyć wodną przygodę podczas raftingu, aktywnie
spędzić czas na letnim basenie oraz wykazać się sprytem i współpracą
podczas rozgrywek paintballowych. Nie zabrakło również wspólnego
ogniska, przy którym panowała wspaniała atmosfera, a zwieńczeniem
całego wyjazdu była dyskoteka.
22 czerwca zakończyliśmy ten wyjątkowy etap wspólnej szkolnej
przygody. Dla nas nauczycieli, był to także moment refleksji i
wzruszeń. Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom klas
8a, 8b i 8c za kilka lat wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy, że
mogliśmy Was poznać, obserwować Wasz rozwój, sukcesy i codzienne
zmagania. Jesteście młodymi ludźmi pełnymi pasji, kreatywności i
inteligencji. To właśnie Wasza ciekawość świata, poczucie humoru,
wrażliwość i zaangażowanie sprawiły, że na długo pozostaniecie w
naszej pamięci.
Już dziś wiemy, że od września będzie nam Was bardzo brakowało.
Będziemy tęsknić za Waszą obecnością na szkolnych korytarzach,
rozmowami podczas przerw i energią, którą każdego dnia wnosiliście
do naszej szkoły.
Życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze edukacji, spełnienia marzeń
i odwagi w realizowaniu wszystkich planów. Niech nowe szkoły staną
się miejscem kolejnych sukcesów i pięknych przyjaźni.
Opiekę podczas wyjazdu sprawowali: Pan Adrian Rybarczyk, Pani Ewa
Zawada, Pani Elżbieta Milczarek, Pani Dorota Gwiazdowska.
Drodzy Ósmoklasiści – dziękujemy za wspólną podróż!
|