I FORUM MŁODYCH

W dniu 10 czerwca 2026r. uczniowie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły – Nadia Bamberska oraz Bartosz Smolarek – uczestniczyli w I Forum Młodych, które odbyło się w Urzędzie Miasta Pabianic.

W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Iwona Marczak, Prezydent Miasta Pabianic Pan Grzegorz Mackiewicz oraz Wiceprezydent Miasta Pani Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek. Podczas spotkania młodzi mieszkańcy miasta mieli okazję przedstawić swoje pomysły i propozycje do Budżetu Obywatelskiego.

Forum było doskonałą okazją do wymiany opinii, rozmowy o potrzebach młodzieży oraz aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności.

Cieszymy się, że przedstawiciele naszej szkoły mogli wziąć udział w tym ważnym wydarzeniu i reprezentować głos uczniów SP nr 16.

 tekst i foto: K. Bamberska - Śniada
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH
I FORUM MŁODYCH