|
W dniu 10 czerwca 2026r. uczniowie
Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły – Nadia Bamberska oraz Bartosz
Smolarek – uczestniczyli w I Forum Młodych, które odbyło się w
Urzędzie Miasta Pabianic.
W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani
Iwona Marczak, Prezydent Miasta Pabianic Pan Grzegorz Mackiewicz
oraz Wiceprezydent Miasta Pani Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek.
Podczas spotkania młodzi mieszkańcy miasta mieli okazję przedstawić
swoje pomysły i propozycje do Budżetu Obywatelskiego.
Forum było doskonałą okazją do wymiany opinii, rozmowy o potrzebach
młodzieży oraz aktywnego udziału w życiu lokalnej społeczności.
Cieszymy się, że przedstawiciele naszej szkoły mogli wziąć udział w
tym ważnym wydarzeniu i reprezentować głos uczniów SP nr 16.
|