KONKURS "DRZEWO MARZEŃ"

W naszej szkole odbył się miejski konkurs plastyczny pod hasłem "Drzewo marzeń" skierowany do uczniów klas I–III uczęszczających do świetlic szkolnych.

Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz zdolności artystycznych najmłodszych uczestników, a także zachęcanie ich do wyrażania swoich marzeń poprzez twórczość plastyczną. Wyłonienie zwycięzców było nie lada wyzwaniem.

Wiele prac zachwycało różnorodnością technik oraz bogactwem przedstawionych wizji. Laureatami konkursu zostali uczniowie reprezentujący Szkołę Podstawową nr 2 w Pabianicach, Szkołę Podstawową nr 14 w Pabianicach oraz Szkołę Podstawową nr 9 w Pabianicach Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

Życzymy dalszych sukcesów oraz nieustającej radości z rozwijania swoich talentów artystycznych.

 tekst i foto: G. Krzemińska
KONKURS "DRZEWO MARZEŃ"