|
Z przyjemnością informujemy, że
został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczno-techniczny „Kwiatki
Bratki”. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością
oraz starannością wykonania prac. Wszystkie prace zachwyciły
kolorystyką i różnorodnością zastosowanych technik.
Po obradach jury wyłoniono laureatów konkursu:
I miejsce – Wanda - klasa 1C
II miejsce – Gabriela - klasa 5B
III miejsce – Julek - klasa 1C
Wyróżnienia otrzymali:
Miłosz - klasa 1C
Bartosz - klasa 1C
Jagoda - klasa 4A
Podczas uroczystego spotkania, nastąpiło wręczenie nagród i
dyplomów. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy
za zaangażowanie oraz udział w konkursie.
Konkurs zorganizowały nauczycielki p. K. Adamkiewicz i p. K.Lubak.
Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych
szkolnych przedsięwzięciach.
|