„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO

Z przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczno-techniczny „Kwiatki Bratki”. Uczestnicy wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością oraz starannością wykonania prac. Wszystkie prace zachwyciły kolorystyką i różnorodnością zastosowanych technik. 

Po obradach jury wyłoniono laureatów konkursu:
I miejsce – Wanda - klasa 1C
II miejsce – Gabriela - klasa 5B
III miejsce – Julek - klasa 1C

Wyróżnienia otrzymali:
Miłosz - klasa 1C
Bartosz - klasa 1C
Jagoda - klasa 4A

Podczas uroczystego spotkania, nastąpiło wręczenie nagród i dyplomów. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy za zaangażowanie oraz udział w konkursie. 

Konkurs zorganizowały nauczycielki p. K. Adamkiewicz i p. K.Lubak.

Życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do udziału w kolejnych szkolnych przedsięwzięciach.

 tekst i foto: K. Adamkiewicz
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO
„KWIATKI BRATKI” – ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO