PIKNIK KLASY 6A

W czwartek, 18 czerwca 2026r., uczniowie klasy 6A uczestniczyli w pikniku w Lewitynie. podczas którego aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu. W programie znalazły się różnorodne gry i zabawy ruchowe, które dostarczyły wszystkim dużo radości.

Dużą atrakcją była także gra w siatkówkę, podczas której uczestnicy mogli wykazać się sportowym duchem i umiejętnością współpracy. Po aktywnościach przyszedł czas na wspólny posiłek – wszyscy ze smakiem zjedli pyszną pizzę. Wyjście było doskonałą okazją do integracji, relaksu i aktywnego wypoczynku.

Nad uczniami sprawowały opiekę nauczycielki - p. L. Jurek i p. K. Lubak.

 tekst i foto: K. Lubak
PIKNIK KLASY 6A
PIKNIK KLASY 6A
PIKNIK KLASY 6A