|
W czwartek, 18 czerwca 2026r.,
uczniowie klasy 6A uczestniczyli w pikniku w Lewitynie. podczas
którego aktywnie spędzali czas na świeżym powietrzu. W programie
znalazły się różnorodne gry i zabawy ruchowe, które dostarczyły
wszystkim dużo radości.
Dużą atrakcją była także gra w siatkówkę, podczas której uczestnicy
mogli wykazać się sportowym duchem i umiejętnością współpracy. Po
aktywnościach przyszedł czas na wspólny posiłek – wszyscy ze smakiem
zjedli pyszną pizzę. Wyjście było doskonałą okazją do integracji,
relaksu i aktywnego wypoczynku.
Nad uczniami sprawowały opiekę nauczycielki - p. L. Jurek i p. K.
Lubak.
|