eTwinning 2008
Od 10 kwietnia nasza szkoła bierze udział w międzynarodowym projekcie "eTwinning" . Głównym jego celem jest rozwijanie umiejętności językowych poprzez współpracę z rówieśnikami mieszkającymi za granicą. Po znalezieniu szkoły partnerskiej z Hiszpanii, ruszył nasz wspólny projekt zatytułowany „WEB-LEBRATING DIFFERENCES. A blog across borders to exchange ideas and experiences learning about different cultures”. Pod opieką p. Mileny Kokot nasza grupa w składzie:

1) Sylwester Goliński 1G
2) Natalia Kuliżek 1G
3) Patrycja Dresler 2G
4) Izabela Smerek 2G
5) Monika Wojszczyk 2G
6) Karolina Wolska 2G
7) Maria Jończyk 2J
8) Katarzyna Wawszczak 2J
9) Martyna Zakrzewska 2J
10) Michalina Kapitułka 2K
11) Marta Muszyńska 2K
12) Klaudia Sowińska 2K

przygotowuje bardzo interesujące projekty, wypowiada się na różnorodne tematy oraz wymienia swoje poglądy z kolegami i koleżankami z Hiszpanii. Spotkania odbywają się w każdy czwartek na 8 godzinie lekcyjnej. Zachęcamy bardzo gorąco do odwiedzenia naszego bloga, na którym znajdziecie wiele ciekawych informacji.
Oto adres: http://weblebratingdifferences.blogspot.com/
Grupa eTwinning