Klub Miłośników Kultury i Sztuki działa w naszej szkole od 2000 roku. Założycielką i pomysłodawczynią klubu jest p. Wioletta Sobieraj (nauczyciel muzyki i plastyki). Klub powstał przy ogromnym wsparciu p. Danuty Szumiał (nauczyciela muzyki), natomiast pomocą w organizowaniu wielu występów służy p. Sławomir Szczesio (nauczyciel religii).
          Co roku uczestnicy klubu przygotowują wiele imprez artystycznych i programów słowno – muzycznych, z którymi występują na terenie szkoły oraz w instytucjach naszego miasta.
Działalność Klubu wznowiona została przez p. Wiolettę Sobieraj 1 września 2010 roku, po dwuletniej nieobecności w pracy.

Klub miłośników Kultury i Sztuki - rok szkolny 2010-2011

Chór szkolny, który obecnie liczy 20 uczennic, działa pod kierunkiem p. Wioletty Sobieraj.