|
Nauczyciele pracujący w Szkole Podstawowej nr 16 w roku szkolnym 2023/2024
Paszkiewicz Ilona | dyrektor - j. niemiecki |
Mielczarek Andrzej | wicedyrektor - fizyka |
Kęcik Milena | wicedyrektor - j. angielski |
Nowak Justyna | kierownik świetlicy |
Bakalarska Anna | nauczyciel wspomagający |
Bartłomiejczyk Anna | biblioteka, świetlica |
Bartosik Renata | biologia, EDB |
Bączał Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna |
Bielecka Marzena | język polski |
Binder Adrian | język polski |
Daszyńska Danuta | matematyka |
Dąbrowska-Piekielna Anna | psycholog |
Dąbrowska Daria | edukacja wczesnoszkolna |
Denuszek Julia | pedagog specjalny |
Domańska Paulina | świetlica |
Drozd Monika | edukacja wczesnoszkolna |
Gramsz Monika | nauczyciel wspomagający |
Gwiazdowska Dorota | W-F |
Herszel-Pościk Agnieszka | edukacja wczesnoszkolna |
Jabłońska Patrycja | religia |
Jaksa Agnieszka | edukacja wczesnoszkolna |
Janiak Monika | język angielski |
Janiszewska Katarzyna | edukacja wczesnoszkolna |
Jeż Ewelina | edukacja wczesnoszkolna |
Jęch-Dana Monika | pedagog |
Jurek Katarzyna | geografia |
Jurek Lidia | język polski |
Kamińska Jolanta | świetlica |
Kania Wojciech | świetlica |
Kasza Piotr | W-F |
Kilański Piotr | informatyka |
Klimek Renata | religia |
Krzysztofik Agnieszka | matematyka |
Kubicka Dorota | nauczyciel wspomagający |
Kuleszka Weronika | nauczyciel wspomagający |
Kurasiewicz Aleksandra | edukacja wczesnoszkolna |
Kurpita Zoriana | matematyka, fizyka |
Milczarek Elżbieta | zaj. rewalidacyjne |
Naumowicz Izabella | świetlica |
Otocka Natalia | świetlica |
Pacześ-Górna Małgorzata | nauczyciel wspomagający |
Pasiński Andrzej | historia, etyka |
Pastuszka Oksana | plastyka, technika |
Pelizg Sylwia | j. angielski |
Piecyk-Chmielecka Anna | edukacja wczesnoszkolna |
Pintera-Wall Magdalena | pedagog |
Popłońska Małgorzata | j. angielski |
Rosiak Grażyna | informatyka |
Rosińska Anna | biblioteka |
Rudnicka Klaudia | świetlica |
Rybarczyk Adrian | matematyka |
Siwiaszczyk Kamila | j. angielski |
Skrobek Milena | pedagog |
Słowik Marek | technika, doradztwo zawodowe, religia |
Snochowski Krzysztof | j. niemiecki |
Sobczak Anna | edukacja wczesnoszkolna |
Sobieraj Wioletta | muzyka |
Sowińska Justyna | nauczyciel wspomagający |
Stachelska Małgorzata | edukacja wczesnoszkolna |
Stępińska Aneta | W-F |
Strzelec Justyna | edukacja wczesnoszkolna |
Szkudlarek Ewa | biologia, chemia |
Szymańska Agata | nauczyciel wspomagający |
Ściegienka Magdalena | edukacja wczesnoszkolna |
Śniada-Bamberska Klaudia | świetlica |
Świeczewska Małgorzata | świetlica |
Tomaszewska Judyta | język angielski |
Trzeszczak Tymon | nauczyciel wspomagający |
Turek Ilona | matematyka |
Wejman Marta | matematyka |
Wendler Paulina | edukacja wczesnoszkolna |
Węgrzyn – Skrzydlewska Urszula | j. polski |
Widz Ewa | geografia |
Wiktor Joanna | edukacja wczesnoszkolna |
Zalega Małgorzata | zaj. rewalidacyjne |
Zakrzewska Izabela | j. polski |
Zawada Ewa | historia |
Zawada Tomasz | W-F |
Zimoch Ewa | nauczyciel wspomagający |