Konsultacje

 

W pierwszy czwartek każdego miesiąca w godz. 17-18 odbywają się konsultacje.

Nauczyciele są dostępni w następujących salach:
Nauczyciel Sala
Bakalarska Anna 10
Bartosik Renata 33
Bączał Małgorzata 202
Bielecka Marzena 28
Binder Adrian 28
Bolonek Martyna świetlica
Buczkowska Marta 202
Daszyńska Danuta 30
Dąbrowska-Piekielna Anna p. pedagogów
Dąbrowska Daria ------
Drozd Monika 207
Gramsz Monika 203
Gwiazdowska Dorota gimnastyczna
Herszel-Pościk Agnieszka 204
Jabłońska Patrycja 29
Jaksa Agnieszka 304
Janiszewska Katarzyna 208
Jeż Ewelina 307
Jęch-Dana Monika p. pedagogów
Jurek Katarzyna 26
Kania Wojciech -------
Kasza Piotr gimnastyczna
Kęcik Milena Gabinet wicedyrektora
Kijańska Ilona 22
Klimek Renata 29
Krzysztofik Agnieszka 30
Kurasiewicz Aleksandra 205
Mielczarek Andrzej Gabinet wicedyrektora
Milczarek Elżbieta 10
Naumowicz Izabella świetlica
Nowak Justyna świetlica
Otocka Natalia świetlica
Pasiński Andrzej 13
Pastuszka Oksana 36
Paszkiewicz Ilona Gabinet dyrektora
Pelizg Sylwia 32
Piecyk-Chmielecka Anna ......
Pintera-Wall Magdalena p. pedagogów
Popłońska Małgorzata 32
Rosiak Grażyna komputerowa
Rosiak Krzysztof komputerowa
Rudnicka Klaudia świetlica
Siwiaszczyk Kamila 32
Skrobek Milena p. pedagogów
Słowik Marek 29
Snochowski Krzysztof 21
Sobczak Anna 308
Sobieraj Wioletta 36
Sokół Iwona 30
Sowińska Justyna 307
Stachelska Małgorzata 106
Stępińska Aneta gimnastyczna
Strzelec Justyna 305
Szkudlarek Ewa 33
Szymańska Agata 10
Ściegienka Magdalena 203
Śniada-Bamberska Klaudia świetlica
Trzeszczak Tymon 205
Wejman Marta 30
Wendler Paulina 306
Węgrzyn - Skrzydlewska Urszula 20
Widz Ewa 26
Wiktor Joanna 303
Zakrzewska Izabela 20
Zawada Ewa 13
Zawada Tomasz gimnastyczna
Zimoch Ewa 32

 

W pozostałych tygodniach miesiąca nauczycieli są dostępni w następujących terminach:

 

Nazwisko i imię Dzień Godzina Sala
Bakalarska Anna Piątek 12.45-13.45 37
Bartłomiejczyk Anna Piątek 14.00-15.00 biblioteka
Bartosik Renata Środa 14.45-15.45 31
Bączał Małgorzata Poniedziałek 12.45-13.45 202
Bielecka Marzenna Wtorek 13.50-14.50 28
Binder Adrian Czwartek 13.50-14.50 37
Bolonek Martyna Poniedziałek 11.00-12.00 świetlica
Buczkowska Marta Poniedziałek 12.45-13.45 202
Daszyńska Danuta Wtorek 13.35-14.35 107
Dąbrowska Daria --------    
Dąbrowska-Piekielna  Anna Wtorek 14.30-15.30 gab. psych.
Drozd Monika Wtorek 13.50-14.50 207
Gramsz Monika Wtorek 13.35-14.35 102
Gwiazdowska Dorota Poniedziałek 14.30-15.30 s.gimnast
Herszel-Pościk Agnieszka Piątek 7.50-8.50 204
Jabłońska Patrycja Środa 13.35-14.35 302
Jaksa Agnieszka Czwartek 12.45-13.45 304
Janiszewska Katarzyna Katarzyna Wtorek 11.40-12.40 208
Jeż Ewelina Czwartek 7.50-8.50 307
Jęch-Dana Monika Wtorek 13.50-14.50 gab. pedag.
Jurek Katarzyna Poniedziałek 13.50-14.50 29
Kania Wojciech -------    
Kasza Piotr Czwartek 14.30-15.30 s.gimnast
Kęcik Milena Piątek 14.00-15.00 gab. wiced.
Kijańska Ilona Piątek 11.30-12.30 204
Klimek Renata Wtorek 14.30-15.30 29
Kurasiewicz Aleksandra Czwartek 7.50-8.50 205
Krzysztofik Agnieszka Wtorek 13.50-14.50 106
Mielczarek Andrzej Wtorek 14.30-15.30 gab. wiced.
Milczarek Elżbieta Piątek 9.50-10.50 62
Naumowicz Izabella Środa 11.00-12.00 świetlica
Nowak Justyna Wtorek 9.00-10.00 świetlica
Otocka Natalia Czwartek 11.00-12.00 świetlica
Pacześ-Górna  Małgorzata Piątek 8.50-9.50 12
Pasiński Andrzej Środa 13.35-14.35 13
Pastuszka Oksana Czwartek 15.00-16.00 36
Paszkiewicz Ilona Czwartek 1400-15.00 gab. dyrek.
Pelizg Sylwia Piątek 13.35-14.35 105
Piecyk Anna ---------    
Pintera-Wall Magdalena Wtorek 15.50-16.50 gab. pedag.
Popłońska Małgorzata Piątek 7.50-8.50 103
Rosiak Krzysztof Wtorek 15.30-16.30 16
Rosiak Grażyna Środa 14.45-15.45 16
Rosińska Anna Czwartek 14.00-15.00 biblioteka
Rudnicka Klaudia Piątek 11.00-12.00 świetlica
Siwiaszczyk Kamila Piątek 12.45-13.45 108
Skrobek Milena Czwartek 11.30-12.30 gab. pedag.
Słowik Marek Poniedziałek 12.35-13.35 36
Snochowski Krzysztof Wtorek 14.30-15.30 104
Sobczak Anna Wtorek 7.50-8.50 308
Sobieraj Wioletta Wtorek 13.50-14.50 21
Sokół Iwona Poniedziałek 15.30-16.30 30
Sowińska Justyna Czwartek 7.50-8.50 307
Stachelska Małgorzata Wtorek 15.15-16.15 206
Stępińska Aneta Poniedziałek 13.35-14.35 s. gimnast.
Szkudlarek Ewa Środa 13.35-14.35 33
Strzelec Justyna Czwartek 12.45-13.45 305
Ściegienka Magdalena Czwartek 13.40-14.40 205
Śniada-Bamberska Klaudia Czwartek 11.00-12.00 świetlica
Trzeszczak Tymon Piątek 12.45-13.45 205
Wejman Marta Środa 13.40-14.40 107
Wendler Paulina Piątek 7.50-8.50 306
Węgrzyn-Skrzydlewska Urszula Poniedziałek 16.15-17.15 32
Widz Ewa Poniedziałek 12.45-13.45 28
Wiktor Joanna Czwartek 7.50-8.50 303
Zakrzewska Izabela Środa 14.40-15.40 20
Zawada Ewa Wtorek 14.30-15.30 10
Zawada Tomasz Wtorek 13.35-14.35 s. gimn.
Zimoch Ewa Czwartek 13.50-14.50 102