Udokumentowanie wykorzystywania powierzonego sprzętu - grudzień 2022

Muzyka, zajęcia pozalekcyjne

Na muzyce oraz zajęciach pozalekcyjnych (chór) wykorzystywane było: nagłośnienie, konsola - mikser dźwięku, mikroport Kimafun - bezprzewodowy mikrofon.

Edukacja wczesnoszkolna

Uczniowie z klasy Ia w ramach edukacji informatycznej zapoznali się z aplikacją GO i z możliwościami robotów Dach i Dot

Edukacja wczesnoszkolna

Dzieci z klasy 2a podczas zajęć technicznych wykorzystują klocki Lego. Uczniowie  czytają instrukcję rysunkową i wykonują konstrukcje na podstawie wzorów. Taka lekcja to nie tylko twórcza zabawa, ale również  pobudzająca ich wyobraźnię nauka budowania i tworzenia.

klasa 2a

Zajęcia w klasie 2d z wykorzystaniem klocków lego (Lego education - planowanie i praktyczna realizacja działań technicznych z motywem zimowo-świątecznym)

klasa 2d
Klasa 1c z niezwykłym entuzjazmem korzysta z systemu nauczania LEGO. Pozwala ćwiczyć umiejętność rozwiązywania problemów i opowiadania historii podczas zabawy, która uczy wytrwałości i samodzielnego myślenia.
lego
Edukacja wczesnoszkolna

Podczas zajęć uczniowie klasy 1c wykorzystują deski, noże, łyżki i talerze z zestawu sprzętu AGD.

uczniowie

Uczniowie poznają budowę samochodu korzystając z modeli.
auto
Uczniowie poznają do czego służy drukarka 3D.
drukarka
Uczniowie uczą się posługiwać instrukcjami BHP
plansze