Udokumentowanie wykorzystywania powierzonego sprzętu - październik 2023

Klasy 1-3

W październiku klasa 2c przy okazji omawiania zasad zdrowego odżywiania wykonała sałatkę owocową.

salatka
Zestaw klocków Lego Education to jedno z najbardziej zaawansowanych narzędzi dydaktycznych do nauki robotyki, inżynierii i programowania. System nauczania LEGO Education to innowacyjne rozwiązanie edukacyjne, które pozwala na poprowadzenie kreatywnych i ciekawych zajęć dla dzieci. Klocki LEGO umożliwiają uczniom rozwój nowych umiejętności, naukę poprzez zabawę, a także zdobywanie praktycznych doświadczeń.
lego

Technika

Dzięki zakupionemu sprzętowi udało się zapewnić nagłośnienie podczas obchodów Dnia Nauczyciela oraz ślubowania klas pierwszych.

sprzet
Uczniowie mieli możliwość ćwiczenia podstawowych prac z drewnem dzięki zakupionym narzędziom.
Uczniowie mieli możliwość nauczenia się zasad prawidłowego nakrywania do stołu oraz dzięki zakupionym sprzętom AGD przygotowali proste posiłki.