Udokumentowanie wykorzystywania powierzonego sprzętu - wrzesień 2023

Klasy 1-3
Korzystając z darów jesieni, klasa 2 A  wykonała przepyszne kanapki, a przy okazji poznała rodzaje zbóż i produkty z nich pochodzące
wrzesien

Technika

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z podstawowymi narzędziami oraz zasadami ich bezpiecznego użytkowania.

technika
Dzięki zakupionym samochodom zdalnie sterowanych uczniowie poznali podstawowe zasady konserwacji tego typu sprzętu.
technika
Dzięki zestawom modeli do skręcania możliwa była nauka posługiwania się narzędziami w praktyce.
technika
Uczniowie klas czwartych w praktyce wykorzystali pistolety na klej w trakcie wykonywania prac technicznych.
technika
Ćwiczenia praktyczne w posługiwaniu się podstawowymi narzędziami do pracy w drewnie.
technika
Klasy starsze miały również możliwość samodzielnego przygotowania posiłków przy użyciu zakupionego sprzętu AGD.