Rusza akcja „Książka z klasą”!!!

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”
Wisława Szymborska

Szkoła Podstawowa nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi we współpracy z firmą Implement IT rusza z akcją „Książka z klasą”, mającą na celu rozwijanie zainteresowań czytelniczych wśród uczniów. Poszukujemy chętnych osób, które zechciałyby przystąpić do naszej akcji, by wspomóc nas w roli darczyńców. Zasady są proste. Co miesiąc szkolna komisja na podstawie losowania spośród klas naszej szkoły wyłoni jedną klasę, która nagradzana będzie książką. Po przeczytaniu uczniowie przygotują prace plastyczne, plakaty lub krótkie opowiadania związane z tematem danej książki.
Na stronie Internetowej Szkoły Podstawowej nr 16 z Oddziałami Integracyjnymi oraz na profilu FB firmy Implement IT będziemy Państwa regularnie informować o naszej akcji.
Chętnych do zakupu książki klasie zapraszamy do kontaktu z Koordynatorem akcji mail: ksiazkazklasa@implementit.pl lub kontaktu z firmą Implement IT.
Regulamin akcji „Książka z klasą” znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce projekty.
„Los co miesiąc niech przekaże, nowej klasie książkę w darze”.
Wspierajmy czytanie wśród uczniów
Więcej informacji w zakładce