Zespół wokalno-muzyczny

Klub Miłośników Kultury i Sztuki przygotował nowy program artystyczny na Święta Bożego Narodzenia pod tytułem "Boże Narodzenie 2008".
16 grudnia 2008 Klub wystąpił z programem "Boże Narodzenie 2008" w MOKu dla władz Miasta i Powiatu.
07.04 Konkurs muzyczno - plastyczny "Kartka z pamiętnika Fryderyka Chopina"
W  dniu 29.02 Klub brał udział w „Spotkaniu z piosenką żeglarską”.
W dniu 5 lutego 2008 r. wybraliśmy się na bardzo ciekawy koncert multiinstrumentalisty, wokalisty, rapera i jazzmana ojca franciszkanina Stana Fortuny z USA, który pracuje na Bronksie, w centrum murzyńskiego getta.
Klub Miłośników Kultury i Sztuki przygotował nowy program artystyczny na Święta Bożego Narodzenia pod tytułem "Boże Narodzenie 2007". Warstwę muzyczną programu przygotowała p. Wioletta Sobieraj. Autorem tekstu jest p. Sławomir Szczesio.
Premiera programu miała miejsce dnia 13 grudnia w Restauracji "Jubilatka" w Pabianicach dla słuchaczy Uniwersytetu III wieku. Program nasz uświetnił spotkanie wigilijne.
Na zakończenie przewodnicząca Uniwersytetu pani Lidia Berner podziękowała za  piękny program i wręczyła młodzieży słodki poczęstunek.
17 grudnia 2007 Klub wystąpił z programem "Boże Narodzenie 2007" w MOKu dla władz Miasta i Powiatu.
2 stycznia 2008 dla żołnierzy kombatantów Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej.
6 stycznia 2008 w kościele św. Mateusza
7 stycznia 2008 dla PTTK Pabianice
13 stycznia 2008 w kościele św. Floriana
16 stycznia 2008 w Pabianickim Kole Związku Sybiraków
17 stycznia 2008 w Osiedlowym Domu Kultury
Klub Miłośników Kultury i Sztuki wystąpił dnia 19 listopada 2007 z programem „Pamięć i cierpienie” na zaproszenie Klubu Seniora „Złota Jesień”, działającego przy Spółdzielczym Domu Kultury przy ulicy Orla 45.
Dnia 3 października 2007 w Osiedlowym Domu Kultury przy ulicy Łaskiej w Pabianicach dla członków Klubu Seniora „Brzoza”.
W dniu 2 października 2007 Klub Miłośników Kultury i Sztuki działający w naszej szkole zaprosił kilka klas do obejrzenia programu historyczno – muzycznego pt: „Pamięć i cierpienie”.
W dniu 14 września 2007 Klub uczestniczył w obchodach Dnia Sybiraka.
W dniu 8 września 2007 odbywał się w Pabianicach Festiwal Dialogu Czterech Kultur.
W prezentacji brali również udział uczestnicy Klubu Miłośników Kultury i Sztuki, z pomocą p. Wioletty Sobieraj, którzy uświetnili swoimi występami tę uroczystość. Z utworem „Skrzypek na dachu” wystąpiła uczennica klasy I e Aleksandra Balcerak, która zagrała na skrzypcach, a Marta Rękawica z klasy II a zagrała na flecie pieśń „Życzenie” Fryderyka Chopina.  Więcej informacji o Festiwalu.
W  roku szkolnym 2006/2007 Klub przygotował program słowno–muzyczny pt. „Rok 2006 – rokiem Wolfganga Amadeusza Mozarta".
W  roku szkolnym 2006/2007 Klub brał udział w „Spotkaniu z piosenką żeglarską”.